S.O.D.M. Contractor License - Contractor License                3/7/2020 - 3:54 PM
                    19 no Invitacional Atletismo OMB - 3/7/2020                    
                               Pista Atletica Cupey                                
 
Event 42  Boys 5-7 300 M Run
================================================================================   
         OMB: @ 1:04.02  2016        Yavier Serra, Col.Pomayoan                    
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Points   
================================================================================   
Heat  1                                                                            
  1 #   17 Arian Malkave Vel   7 Aguas Buenas                    1:05.97    4      
  2 #  157 Aaron Cruz          7 Club Orocovix                   1:10.65    1      
  3 #   19 Kayden Perez Sant   6 Aguas Buenas                    1:17.53           
  4 #  255 Ian Fontanez        7 Guayama Runners                 1:20.35           
  5 #  139 Shuandel Marin      6 Club Bieke                      1:28.60           
  6 #  166 Jeremy Martinez     5 Club Samaritano                 1:33.82           
  7 #  280 Keidan Gomez        6 MC Juncos                       1:34.29           
Heat  2                                                                            
  1 #  282 Jorge Moran         7 MC Juncos                         57.01@  10      
  2 #  299 Jayden Martinez     7 Escuela Tecnica                   57.13@   8      
  3 #  246 Mauro Vellon        7 Cupey Track                     1:03.44@   6      
  4 #  284 Kalep Pagan         7 MC Juncos                       1:09.45    2      
  5 #  109 Xavier Carmona      6 Villa Fontana                   1:13.64           
  6 #   14 Thaiel Claudio Ci   7 Aguas Buenas                    1:19.66           
  7 #  162 Angel Aguiar        5 Club Samaritano                 1:40.51           
===================================================================================
         OMB: @ 1:04.02  2016        Yavier Serra, Col.Pomayoan                    
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals                                                                             
  1 #  282 Jorge Moran         7 MC Juncos                         57.01@  2  10   
  2 #  299 Jayden Martinez     7 Escuela Tecnica                   57.13@  2   8   
  3 #  246 Mauro Vellon        7 Cupey Track                     1:03.44@  2   6   
  4 #   17 Arian Malkave Vel   7 Aguas Buenas                    1:05.97   1   4   
  5 #  284 Kalep Pagan         7 MC Juncos                       1:09.45   2   2   
  6 #  157 Aaron Cruz          7 Club Orocovix                   1:10.65   1   1   
  7 #  109 Xavier Carmona      6 Villa Fontana                   1:13.64   2       
  8 #   19 Kayden Perez Sant   6 Aguas Buenas                    1:17.53   1       
  9 #   14 Thaiel Claudio Ci   7 Aguas Buenas                    1:19.66   2       
 10 #  255 Ian Fontanez        7 Guayama Runners                 1:20.35   1       
 11 #  139 Shuandel Marin      6 Club Bieke                      1:28.60   1       
 12 #  166 Jeremy Martinez     5 Club Samaritano                 1:33.82   1       
 13 #  280 Keidan Gomez        6 MC Juncos                       1:34.29   1       
 14 #  162 Angel Aguiar        5 Club Samaritano                 1:40.51   2       
===================================================================================
                          Men - Team Rankings - 26 Events Scored                   
===================================================================================
    1) CUPEY-CLUB DE ATLETISMO    242.50     2) CAROLINA-VILLA FONTANA     81      
    3) MC JUNCOS                   80        4) CAGUAS-Club Criollos       50      
    5)  AGUAS BUENAS               47        6) CLUB TRUJILLO              44      
    7) CLUB BIEKE                  34        8) CABO ROJO-Club CAJICA      32      
    9) ST MARYS SC                 20       10) ESCUELA TECNICA VILMA PAR  18      
   11) CLUB SAMARITANO             17       12) GUAYAMA RUNNERS            12.50   
   13) BRAVOS DE CIDRA             12       14) ESC. DE DEPORTES DE SAN J  11      
   15) CLUB OROCOVIX               10       16) CIDRA-AUTHENTIC RUNNERS     5      
   17) CLUB DEL TOA                 4       18) CAROLINA PERCHY             2