S.O.D.M. Contractor License - Contractor License                3/7/2020 - 3:54 PM
                    19 no Invitacional Atletismo OMB - 3/7/2020                    
                               Pista Atletica Cupey                                
 
Event 38  Boys 10-11 60 M Dash
================================================================================   
         OMB: @  8.33  2011        Jose B Suarez, Cupey Track                      
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Points   
================================================================================   
Heat  1                                                                            
  1 #  177 Josue Diaz         11 Club Trujillo                     10.11           
  2 #  118 Ian Suarez         11 Villa Fontana                     10.63           
  3 #   23 Natahn Sullivan    10 Aguas Buenas                      11.28           
  4 #  138 Rafael Gonzalez    11 Club Bieke                        13.34           
Heat  2                                                                            
  1 #   21 Michael Rivera Se  11 Aguas Buenas                       9.30   10      
  2 #  120 Jaysen Suart Alva  10 Villa Fontana                      9.32    6      
  3 #  235 Jean Ramos Alfons  11 Cupey Track                        9.58    4      
  4 #  184 Rodrigo Rendon     10 Club Trujillo                      9.85    1      
Heat  3                                                                            
  1 #  279 Michael Esteras    11 MC Juncos                          9.31    8      
  2 #   87 Julian Nieves      11 Carolina Perchy                    9.69    2      
  3 #  270 Dominick Ramoa Ri  10 Levittown                         10.88           
  4 #  257 Ian Ortiz          10 Guayama Runners                   12.56           
===================================================================================
         OMB: @  8.33  2011        Jose B Suarez, Cupey Track                      
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals                                                                             
  1 #   21 Michael Rivera Se  11 Aguas Buenas                       9.30   2  10   
  2 #  279 Michael Esteras    11 MC Juncos                          9.31   3   8   
  3 #  120 Jaysen Suart Alva  10 Villa Fontana                      9.32   2   6   
  4 #  235 Jean Ramos Alfons  11 Cupey Track                        9.58   2   4   
  5 #   87 Julian Nieves      11 Carolina Perchy                    9.69   3   2   
  6 #  184 Rodrigo Rendon     10 Club Trujillo                      9.85   2   1   
  7 #  177 Josue Diaz         11 Club Trujillo                     10.11   1       
  8 #  118 Ian Suarez         11 Villa Fontana                     10.63   1       
  9 #  270 Dominick Ramoa Ri  10 Levittown                         10.88   3       
 10 #   23 Natahn Sullivan    10 Aguas Buenas                      11.28   1       
 11 #  257 Ian Ortiz          10 Guayama Runners                   12.56   3       
 12 #  138 Rafael Gonzalez    11 Club Bieke                        13.34   1       
===================================================================================
                          Men - Team Rankings - 26 Events Scored                   
===================================================================================
    1) CUPEY-CLUB DE ATLETISMO    242.50     2) CAROLINA-VILLA FONTANA     81      
    3) MC JUNCOS                   80        4) CAGUAS-Club Criollos       50      
    5)  AGUAS BUENAS               47        6) CLUB TRUJILLO              44      
    7) CLUB BIEKE                  34        8) CABO ROJO-Club CAJICA      32      
    9) ST MARYS SC                 20       10) ESCUELA TECNICA VILMA PAR  18      
   11) CLUB SAMARITANO             17       12) GUAYAMA RUNNERS            12.50   
   13) BRAVOS DE CIDRA             12       14) ESC. DE DEPORTES DE SAN J  11      
   15) CLUB OROCOVIX               10       16) CIDRA-AUTHENTIC RUNNERS     5      
   17) CLUB DEL TOA                 4       18) CAROLINA PERCHY             2