S.O.D.M. Contractor License - Contractor License 
               Imperial Juvenil AAJI 2020 - 2/8/2020               
           Asociacion de Atletismo Juvenil Infantil AAJI           
                            UAGM Gurabo                            
 
Event 184  Boys 18-19 1200 M Run
================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 #89 Pablo Rosario Santos  24 Barranquitas           3:20.18    
  2 #389 David Ortiz Rodrigu  20 Coamo-Evolution T&F    3:20.28    
  3 #190 Jose Alequin Velez   19 Cabo Rojo              3:22.48    
  4 #171 Steven Vazquez Mira  18 Bayamon Club           3:23.60    
  5 #141 Bryan Guzman Moya    18 Bayamon Club           3:24.88    
  6 #978 Justin Ramos Martin  18 Levittown              3:24.90    
  7 #902 Yabel Ruiz Martir    18 Isabela                3:30.66    
  8 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             3:31.69    
  9 #472 Bryan Vega Gonzalez  18 Hatillo Runners        3:34.38    
 10 #819 Israel Maisonet      19 Unattached             3:34.76    
 11 #382 Luis Miranda Quinon  20 Coamo-Evolution T&F    3:38.78    
 12 #465 Juan Montalvo Burgo  18 Guayanilla             3:46.28    
 13 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             3:52.33    
 14 #679 Luis Garcia Rodrigu  18 Ponce Leones           3:54.85    
 15 #405 Diego Diaz Agosto    18 Corozal Runners        4:07.51    
Heat  2                                                            
  1 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          3:17.66    
  2 #441 Luis Maldonado Soto  18 Guardianes             3:17.91    
  3 #144 Gabriel Lopez Iriza  19 Bayamon Club           3:19.64    
  4 #87 Angel Rosado Colon    18 Barranquitas           3:27.87    
  5 #94 Gabriel Velez Aponte  18 Barranquitas           3:29.21    
  6 #486 Edward Mercado Pard  19 Hormigueros-Cijah      3:30.92    
  7 #919 Jose Cintron Perez   18 Kno Team               3:39.32    
  8 #384 Kermel Munoz Serran  18 Coamo-Evolution T&F    3:43.76    
  9 #278 Sergio Lebron Aguir  18 Huracanes Runner       3:46.79    
 10 #730 David Soto Laureano  18 San Lorenzo            3:50.47    
 11 #464 Alejandro Gil Sierr  18 Guayanilla             3:52.50    
 12 #264 Alberto Pinero       18 Caguas Olimpo          3:53.92    
 13 #929 Emmanuel Ramos Sant  18 Kno Team               3:55.63    
 14 #1654 Derek Figueroa Vel  18 Northwest              4:00.56    
 15 #793 Jose Adorno Pedraza  18 Unattached             4:04.80    
===================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          3:17.66   2
  1 #441 Luis Maldonado Soto  18 Guardianes             3:17.91   2
  2 #144 Gabriel Lopez Iriza  19 Bayamon Club           3:19.64   2
  2 #89 Pablo Rosario Santos  24 Barranquitas           3:20.18   1
  3 #389 David Ortiz Rodrigu  20 Coamo-Evolution T&F    3:20.28   1
  3 #190 Jose Alequin Velez   19 Cabo Rojo              3:22.48   1
  4 #171 Steven Vazquez Mira  18 Bayamon Club           3:23.60   1
  4 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             3:31.69   1
  5 #141 Bryan Guzman Moya    18 Bayamon Club           3:24.88   1
  5 #382 Luis Miranda Quinon  20 Coamo-Evolution T&F    3:38.78   1
  6 #978 Justin Ramos Martin  18 Levittown              3:24.90   1
  6 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             3:52.33   1
  7 #87 Angel Rosado Colon    18 Barranquitas           3:27.87   2
  8 #94 Gabriel Velez Aponte  18 Barranquitas           3:29.21   2
  9 #902 Yabel Ruiz Martir    18 Isabela                3:30.66   1
 10 #486 Edward Mercado Pard  19 Hormigueros-Cijah      3:30.92   2
 11 #472 Bryan Vega Gonzalez  18 Hatillo Runners        3:34.38   1
 12 #819 Israel Maisonet      19 Unattached             3:34.76   1
 13 #919 Jose Cintron Perez   18 Kno Team               3:39.32   2
 14 #384 Kermel Munoz Serran  18 Coamo-Evolution T&F    3:43.76   2
 15 #465 Juan Montalvo Burgo  18 Guayanilla             3:46.28   1
 16 #278 Sergio Lebron Aguir  18 Huracanes Runner       3:46.79   2
 17 #730 David Soto Laureano  18 San Lorenzo            3:50.47   2
 18 #464 Alejandro Gil Sierr  18 Guayanilla             3:52.50   2
 19 #264 Alberto Pinero       18 Caguas Olimpo          3:53.92   2
 20 #679 Luis Garcia Rodrigu  18 Ponce Leones           3:54.85   1
 21 #929 Emmanuel Ramos Sant  18 Kno Team               3:55.63   2
 22 #1654 Derek Figueroa Vel  18 Northwest              4:00.56   2
 23 #793 Jose Adorno Pedraza  18 Unattached             4:04.80   2
 24 #405 Diego Diaz Agosto    18 Corozal Runners        4:07.51   1
Event 184  Boys 20+ 1200 M Run
===================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
  1 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          3:17.66   2
  2 #89 Pablo Rosario Santos  24 Barranquitas           3:20.18   1
  3 #389 David Ortiz Rodrigu  20 Coamo-Evolution T&F    3:20.28   1
  4 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             3:31.69   1
  5 #382 Luis Miranda Quinon  20 Coamo-Evolution T&F    3:38.78   1
  6 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             3:52.33   1