S.O.D.M. Contractor License - Contractor License 
               Imperial Juvenil AAJI 2020 - 2/8/2020               
           Asociacion de Atletismo Juvenil Infantil AAJI           
                            UAGM Gurabo                            
 
Event 164  Boys 18-19 600 M Run
================================================================   
    Comp#  Name                 Age Team                Finals    
================================================================   
Heat  1                                                            
  1 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          1:24.39    
  2 #803 Mathew Cortes Castr  19 Coamo-Evolution T&F    1:25.38    
  3 #978 Justin Ramos Martin  18 Levittown              1:26.01    
  4 #834 Brian Rosa Vargas    21 Unattached             1:26.50    
  5 #171 Steven Vazquez Mira  18 Bayamon Club           1:27.25    
  6 #932 Kelvin Rivera Gonza  19 Kno Team               1:28.29    
  7 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             1:29.06    
  8 #402 Steven Torres Marti  21 Coamo-Evolution T&F    1:29.06    
  9 #926 Alexander Maldonado  19 Kno Team               1:30.15    
 10 #733 Alejandro Rivera Or  18 Santurce-Club          1:31.25    
 11 #465 Juan Montalvo Burgo  18 Guayanilla             1:33.34    
 12 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             1:36.63    
 13 #377 Bryan Colon          19 Coamo-Evolution T&F    1:37.84    
 14 #405 Diego Diaz Agosto    18 Corozal Runners        1:39.95    
Heat  2                                                            
  1 #614 Malique Smith        23 Unattached             1:19.09    
  2 #335 Pedro Perez Torres   20 Carolina Gigantes      1:22.93    
  3 #902 Yabel Ruiz Martir    18 Isabela                1:26.28    
  4 #384 Kermel Munoz Serran  18 Coamo-Evolution T&F    1:27.07    
  5 #398 Louis Rodriguez Ros  19 Coamo-Evolution T&F    1:30.47    
  6 #94 Gabriel Velez Aponte  18 Barranquitas           1:30.76    
  7 #264 Alberto Pinero       18 Caguas Olimpo          1:31.20    
  8 #334 Christian Perez Tor  18 Carolina Gigantes      1:33.15    
  9 #809 Jeremy Guzman        18 Unattached             1:33.82    
 10 #464 Alejandro Gil Sierr  18 Guayanilla             1:34.86    
 11 #331 Janiel Pagan Cruz    18 Carolina Gigantes      1:36.16    
 12 #793 Jose Adorno Pedraza  18 Unattached             1:39.56    
 13 #1654 Derek Figueroa Vel  18 Northwest              1:40.72    
===================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
Finals                                                             
  1 #614 Malique Smith        23 Unattached             1:19.09   2
  1 #803 Mathew Cortes Castr  19 Coamo-Evolution T&F    1:25.38   1
  2 #335 Pedro Perez Torres   20 Carolina Gigantes      1:22.93   2
  2 #978 Justin Ramos Martin  18 Levittown              1:26.01   1
  3 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          1:24.39   1
  3 #902 Yabel Ruiz Martir    18 Isabela                1:26.28   2
  4 #834 Brian Rosa Vargas    21 Unattached             1:26.50   1
  4 #384 Kermel Munoz Serran  18 Coamo-Evolution T&F    1:27.07   2
  5 #171 Steven Vazquez Mira  18 Bayamon Club           1:27.25   1
  5 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             1:29.06   1
  6 #932 Kelvin Rivera Gonza  19 Kno Team               1:28.29   1
  6 #402 Steven Torres Marti  21 Coamo-Evolution T&F    1:29.06   1
  7 #926 Alexander Maldonado  19 Kno Team               1:30.15   1
  7 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             1:36.63   1
  8 #398 Louis Rodriguez Ros  19 Coamo-Evolution T&F    1:30.47   2
  9 #94 Gabriel Velez Aponte  18 Barranquitas           1:30.76   2
 10 #264 Alberto Pinero       18 Caguas Olimpo          1:31.20   2
 11 #733 Alejandro Rivera Or  18 Santurce-Club          1:31.25   1
 12 #334 Christian Perez Tor  18 Carolina Gigantes      1:33.15   2
 13 #465 Juan Montalvo Burgo  18 Guayanilla             1:33.34   1
 14 #809 Jeremy Guzman        18 Unattached             1:33.82   2
 15 #464 Alejandro Gil Sierr  18 Guayanilla             1:34.86   2
 16 #331 Janiel Pagan Cruz    18 Carolina Gigantes      1:36.16   2
 17 #377 Bryan Colon          19 Coamo-Evolution T&F    1:37.84   1
 18 #793 Jose Adorno Pedraza  18 Unattached             1:39.56   2
 19 #405 Diego Diaz Agosto    18 Corozal Runners        1:39.95   1
 20 #1654 Derek Figueroa Vel  18 Northwest              1:40.72   2
Event 164  Boys 20+ 600 M Run
===================================================================
    Comp#  Name                 Age Team                Finals  H#
===================================================================
  1 #614 Malique Smith        23 Unattached             1:19.09   2
  2 #335 Pedro Perez Torres   20 Carolina Gigantes      1:22.93   2
  3 #258 Juan Hernandez       21 Caguas Olimpo          1:24.39   1
  4 #834 Brian Rosa Vargas    21 Unattached             1:26.50   1
  5 #445 Luis Santana Mojica  21 Guardianes             1:29.06   1
  6 #402 Steven Torres Marti  21 Coamo-Evolution T&F    1:29.06   1
  7 #447 Miguel Santiago Ort  20 Guardianes             1:36.63   1