S.O.D.M. Contractor License - Contractor License           12/14/2019 - 10:51 AM
              Campo Traviesa AAJI-Nacional Fapur 2018 - 12/14/2019               
                                   AAJI/FAPUR                                    
                                Albergue Olimpico                                
 
Event 108  Girls 10-11 1000 M Run CC
================================================================================ 
        AAJI: @ 3:19.12  12/14/2013  Fabiana Szoreny, Cidra,PR                   
    Comp#  Name                 Age Team                Seed     Finals  Points 
================================================================================ 
Results - Women 10-11                                                            
  1 #331 Krishnary Lugo Vazq  10 Guayanilla                      3:48.14    1    
  2 #306 Channelys Rodriguez  11 Guardianes                      3:50.13         
  3 #143 Aliannys Santa Gonz  10 Caguas Criollos                 3:52.91    2    
  4 #249 Chrisnely Guzman Ro  11 Cupey Track                     3:54.35    3    
  5 #332 Jerryanis Morales P  11 Guayanilla                      3:57.29    4    
  6 #35 Angela Benitez Fuent  10 Barranquitas                    3:57.52    5    
  7 #173 Maria Aviles Altier  11 Carolina Gigantes               3:58.10         
  8 #232 Jeilys Rivera Roble  10 Corozal Runners                 3:59.68    6    
  9 #303 Rashel Pineda Marti  10 Guardianes                      4:00.60         
 10 #10 Tanisha Munoz Lucret  11 Aņasco                          4:03.35    7    
 11 #131 Glorianis Carrillo   10 Caguas Criollos                 4:03.66    8    
 12 #9 Karolina Matias Rios   11 Aņasco                          4:04.92    9    
 13 #22 Ivana Fuentes Santia  11 Club Loraf de Ba                4:05.75         
 14 #27 Dara Soto Santiago    10 Club Loraf de Ba                4:06.92         
 15 #244 Graciela Del Rosari  11 Cupey Track                     4:10.86   10    
 16 #58 Daiana Sierra Cruz    11 Barranquitas                    4:12.56   11    
 17 #41 Angelimar Garcia Rod  11 Barranquitas                    4:13.73   12    
 18 #245 Alondra Diaz         10 Cupey Track                     4:14.37   13    
 19 #15 Karina Vazquez Munoz  11 Aņasco                          4:14.49   14    
 20 #90 Angelica Diaz Bernar  11 Bayamon Club                    4:16.71   15    
 21 #189 Gabriela Soto Lopez  10 Carolina Gigantes               4:19.63         
 22 #256 Amanda Negron        10 Cupey Track                     4:23.33   16    
 23 #13 Rubinelys Salazar     10 Aņasco                          4:28.35   17    
 24 #140 Aileeanyx Rodriguez  10 Caguas Criollos                 4:29.81   18    
 25 #241 Gia Blanco Fernande  10 Cupey Track                     4:30.31   19    
 26 #97 Cheryan Melendez Med  10 Bayamon Club                    4:35.43   20    
 27 #226 Glorielys Claudio R  10 Corozal Runners                 4:43.48   21    
 28 #88 Adviana Badillo Vazq  11 Bayamon Club                    4:44.25   22    
 29 #751 Grace Espada Melend  11 Cheetah Runner                  4:50.20         
 30 #744 Joleaniz Carrasquil  10 Cheetah Runner                  4:50.39         
 31 #760 Wilnelly Ortiz Feli  11 Unattached                      5:05.02         
 32 #231 Julianys Ocasio San  10 Corozal Runners                 5:06.95   23    
 33 #333 Melymar Roman Rodri  10 Guayanilla                      6:49.70   24    
                                                                                 
                                   Team Scores                                   
=================================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3   *4   *5   *6   *7   *8   *9
=================================================================================
Results - Women 10-11                                                            
   1 Cupey-Club DE Atletismo      26    3   10   13   16   19                    
      Total Time:    12:19.58                                                    
         Average:     4:06.53                                                    
   2 Barranq-Proceres Runners     28    5   11   12                              
      Total Time:    12:23.81                                                    
         Average:     4:07.94                                                    
   3 Caguas-Club Criollos         28    2    8   18                              
      Total Time:    12:26.38                                                    
         Average:     4:08.80                                                    
   4 Guayanilla Track & Field     29    1    4   24                              
      Total Time:    14:35.13                                                    
         Average:     4:51.71                                                    
   5 Aņasco Athletic Team         30    7    9   14   17                         
      Total Time:    12:22.76                                                    
         Average:     4:07.59                                                    
   6 Corozal Runners              50    6   21   23                              
      Total Time:    13:50.11                                                    
         Average:     4:36.71                                                    
   7 Bayamon Club                 57   15   20   22                              
      Total Time:    13:36.39                                                    
         Average:     4:32.13